Další podařený florbalový víkend 15. a 16.10.2022

O víkendu 15. a 16.10. všechny tři naše družstva řádila na palubovkách v Karlovarském i Plzeňském kraji.

Nejdříve v sobotu odehrála obě družstva elévů vydařený turnaj Karlovarské ligy v Chodově u Sokolova. Dohromady z deseti zápasů, kluci společně vyhráli jich plnou polovinu a k tomu přidali další dvě remízy.

V neděli vyrazili starší na turnaj Přeboru starších žáků do Plzně a zde si vedli také nad očekávání, když prohráli po bojovném výkonu až poslední zápas s B družstvem FBŠ Slavia Plzeň.

Přebor starších žáků:

Florbal Tachov B – TJ Sokol 1.FBC Toužim            6:9

TJ Sokol 1.FBC Toužim – Florbal Aš                    12:3

Horažďovice - TJ Sokol 1.FBC Toužim                  6:9

TJ Sokol 1.FBC Toužim – FBŠ SLAVIA Plzeň B        7:17

Karlovarská liga elévů:

V této soutěži nejsou v rámci zdravého rozvoje hráčů zveřejňovány výsledky ani statistiky.

Český florbal apeluje na trenéry a rodiče, aby děti chválili za úsilí, nikoliv za výsledky a vstřelené góly. Zároveň vedli děti k lásce ke sportu, učili je respektu a fair-play.

Proto – jako vždy – nejen všechny naše hráče rádi chválíme za jejich předvedené perfektní výkony a doufáme, že neusnou na vavřínech a výsledky je nakopnou do další zápasů.

Teď máme víkend pauze a pak se můžeme těšit na domácí turnaj Přeboru starších žáků – sobota 29.10. a elévové v neděli 30.10. vyrazí na další ligový turnaj do Karlových Varů.

FLORBAL - Herní víkend 1.-2.10.2022 - výsledky

Přebor starších žáků (1+3)
TJ Sokol 1.FBC Toužim : Florbal Aš                  6:4
Florbal Tachov B : TJ Sokol 1.FBC Toužim         5:10
TJ Sokol 1.FBC Toužim : FBC Sokol Přeštice      5:5
TJ Sokol 1.FBC Toužim : FBŠ SLAVIA Plzeň B   10:6

Karlovarská liga elévů:
1. FB Hurrican K.Vary blue
2. FB Hurrican K.Vary black
3. TJ Sokol 1.FBC Toužim white
4. TJ Batesta Chodov
5. Florbal Sokolov
6. TJ Sokol 1.FBC Toužim blue

Proto nejen všechny naše hráče chválíme za jejich předvedené perfektní výkony a doufáme, že neusnou na vavřínech a výsledky je nakopnou do další zápasů.

Superfinále Českého florbalu

SUPERFINÁLE ČESKÉHO FLORBALU již v sobotu 9.dubna 2022 v O2 aréně v Praze.

PROGRAM SUPERFINÁLE 2022

10:15 – Otevření bran O2 areny

10:30 – Finále Subterra cup - dívky

11:45 – Finále Subterra cup - chlapci

14:00 – Superfinále Extraligy žen

Předvýběr.CZ Florbal MB vs. Tatran Střešovice

17:00 – Superfinále Livesport Superligy

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV

DOPROVODNÝ PROGRAM

Spolu s otevřením Oareny budou všem návštěvníkům k dispozici stánky s občerstvením, suvenýry a veškeré další prostory areny.

VELETRH FLORBALOVÝCH ZNAČEK

- Vyzkoušejte si novinky na poli florbalového vybavení
- Soutěže o ceny

SOUTĚŽE O HODNOTNÉ CENY

- Připravujeme divácké soutěže o hodnotné ceny, bližší informace budou postupně zveřejňovány

DALŠÍ PŘEKVAPENÍ

- Další doprovodný program bude postupně zveřejňován

Více informací naleznete na stránkách Českého florbalu : https://www.ceskyflorbal.cz/superfinale

Restart TJ Sokol Toužim, z.s. - UŽ JSME ZPÁTKY

V návaznosti na postupné uvolňování vládních mimořádných opatření ke Covid-19 jsme se rozhodli k částečnému restartu tréninkové činnosti družstev mládeže oddílů basketbalu a florbalu.

Tréninky budou probíhat dle platných vládních nařízení, prozatím na venkovním sportovišti a s omezeným počtem sportovců.

Místo a čas tréninku jednotlivých kategorií mládeže určí trenéři.

Děkujeme, že jste s námi tuto těžkou dobu vydrželi a těšíme se na Vás na hřišti.