Vítejte na stránkách TJ Sokol Toužim, z.s.

Nejbližší akce:

AUG
18
ne.srp.2024 - so.srp.2024
Soustředění basket

SEP
7
so.zář.2024 7:00 - 18:00
Toužimskej puchejř - 45. ročník

OCT
26
so.říj.2024 - st.říj.2024
Podzimní prázdniny

DEC
14

DEC
21

Florbalový oddíl TJ Sokol 1.FBC Toužim se rozhodl společně s Českým florbale jít udržitelnou cestou.

Prvním krokem po zelené stezce, který jsme si zvolili, je aktivní se zapojení do sbírky vysloužilých florbalových míčků a čepelí. Sesbírané míčky a čepele poslouží na výrobu medailí pro letní akci pořádanou Českým florbalem - Street Floorball League.

Míčky a čepele do Rekošů sbíráme nejen na našich trénincích a turnajích, ale i všude kde se objeví prasklý míček. Za sezónu 2023-2024 se nám podařilo sebrat a následně odeslat k recyklaci celou krabici míčků a 2 prasklé čepele.

Odkaz Český florbal Udržitelnost: https://udrzitelnost.ceskyflorbal.cz/

scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image

XVII. Všesokolský slet 2024